Bejelentkezés: email cím: jelszó:

ok

optimista országok

Namíbia 100%Ruanda 100%Ausztrália 90%
Ciprus 87%Egyiptom 87%Bulgária 73%
Franciaország 73%Jordánia 73%Olaszország 73%
Norvégia 67%Nicaragua 67%Mexikó 60%
Libanon 60%Izrael 57%Svédország 56%
Kongói Köztársaság 53%Belgium 52%Németország 50%
Egyesült Államok 49%Ukrajna 48%Svájc 47%
Egyesült Királyság 47%San Marino 47%Ausztria 47%

nyitóoldal > hirek > Rólunk írták > Mosolyogj, így szebb a világ! - Civilháló

Mosolyogj, így szebb a világ! - Civilháló

2005.05.12.

Razversenypályázati felhívásunk a Civilháló honlapján



Programok-pályázatok: Mosolyogj, így szebb a világ!
Írta: Rácz Edit
Az "Egy Optimista Magyarországért" Közhasznú Alapítvány hagyományaihoz híven idén is meghirdeti optimista rajzversenypályázatát. Rajzverseny célja a jókedv, boldogság és az optimista életvitel fontosságának hangsúlyozása.

Idén az alábbi két témakörben várják az alkotásokat:
1. Életem legvidámabb, legboldogabb napja:
Ebben a témában olyan vidám, boldog történetek, pillanatok megörökítését várják, amelyek megtörténtek veletek, vagy pedig amit szeretnétek, hogy megtörténjenek. Rövid magyarázatot mellékeljetek az alkotások mellé. Szeretnénk, hogy ha a pályaművek felhívnák a figyelmet arra, hogy nagyon sok szép dolog van az életben, és ha pozitívan állunk a dolgokhoz, akkor még a nagynak hitt akadályok is könnyen legyőzhetőek.
2. Rajzolj képregényt!
Idén újdonság, hogy képregényt is lehet rajzolni. A képregény rövid történetet meséljen el, ami kifér 1 oldalra. Rövid, szöveggel ellátott képes vidám, humoros történeteket várnak, amelyek elűzik a rosszkedvet, és mosolyt csalnak az emberek arcára.

Pályázhatnak:
Rajzversenyre minden korosztályból várják az alkotásokat. Természetesen korcsoport szerint kategorizálni fogják a beérkezett műveket.

Formai követelmények, határidő:
A pályaművek bármilyen technikai alkalmazással készülhetnek. Beadhatók postai úton és elektronikus formában is. Postai úton eljutatott alkotások ajánlott formátuma: A/4. Képregények maximum A/3 formátumúak legyenek és egyoldalasak.
Ha elektronikusan szeretnéd eljutatni alkotásodat, akkor a gif illetve a jpg formátum ajánlott. Következő adatokat tüntesd fel alkotásod hátoldalán: név, életkor, elérhetőség (postai, telefon vagy e-mail cím, ahol értesíthetnek az eredményről).

Feladási határidő: 2005. május 25. (Mosoly Napja)
Az alkotásokat a következő címre várják: 1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 109.
Elektronikus formában: Legszebb alkotások beküldőit értékes ajándékokkal jutalmazzák, és műveiket kiállítják, hogy minél több emberhez eljuthasson a pozitív életszemlélet!


Forrás: link

Szólj hozzá!

Ön milyen általunk szervezett eseményen venne részt?

Ahol csak fiatalok vannak, utána buli.
Olyanon amelyiken kevesen lennének (zártkörű).
Csak ismerkedős,táncos,ivós,zenés estén.
Ahol lehet beszélgetni, eszmét cserélni, barátkozni. Csendes.
Esemény? Utálom az eseményeket.
korábbi szavazások